Bugun...



Okçuluk Türkiye Kupası sahiplerini buldu

2020 yılının ilk şampiyonası 2020 Göztepe Salon Okçuluk Türkiye Kupası bugün yapılan resmi antrenman ve malzeme kontrolüyle başladı. İzmir Kültürpark Fuar alanında yapılan, 57 kulüpten 363 sporcunun katıldığı Yarışma 9 -12 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşti.

facebook-paylas
Güncelleme: 14-01-2020 14:45:08 Tarih: 14-01-2020 14:41

Okçuluk Türkiye Kupası sahiplerini buldu

2020 yılının ilk şampiyonası 2020 Göztepe Salon Okçuluk Türkiye Kupası bugün yapılan resmi antrenman ve malzeme kontrolüyle başladı. İzmir Kültürpark Fuar alanında yapılan, 57 kulüpten 363 sporcunun katıldığı Yarışma 9 -12 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşti.

 

09 Ocak tarihinde başlayan ve İzmir Fuar Kültürpark’da yapılan 2020 Göztepe Salon Okçuluk Türkiye Kupası Bireysel ve Takım Finalleri ardından yapılan Madalya Töreni ile sona erdi.

 

2020 Göztepe Salon Okçuluk Türkiye Kupasında dereceye giren Bireysel ve Takımlar Listesi

 

Takim Makaralı Yay - Erkek

1 Demka Okçuluk Demka Okçuluk

Ata Deniz Kumbasar Demka Okçuluk

Evren Çağıran Demka Okçuluk

Şahin Su Demka Okçuluk

2 Spor A.Ş Gençlik ve S.K Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Ayhan Berzah Bilginer Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Alp Soner Kesim Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Egemen Uslu Spor A.Ş Gençlik ve S.K

3 Okçular Vakfı Spor Kulübü Okçular Vakfı Spor Kulübü

Halit Ömer Dağ Okçular Vakfı Spor Kulübü

Demir Elmaağaçlı Okçular Vakfı Spor Kulübü

Furkan Oruç Okçular Vakfı Spor Kulübü

Takim Makaralı Yay Bayan

1 Kocaeli Okçuluk SK Kocaeli Okçuluk SK

Nesrin Takcı Yassı Kocaeli Okçuluk SK

Rabia Nur Karaoğlu Kocaeli Okçuluk SK

Ayşe Müge Şahin Kocaeli Okçuluk SK

2 Vedat Erbay Spor Akademisi Vedat Erbay Spor Akademisi

Ceren Tansel Türe Vedat Erbay Spor Akademisi

Nehir Sarihan Vedat Erbay Spor Akademisi

İpek Tomruk Vedat Erbay Spor Akademisi

3 Spor A.Ş Gençlik ve S.K Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Yasemin Özsoy Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Gizem Elmaağaçlı Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Büşra Nur Gürlek Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Takim Makaralı Yay Genç Erkek

1 Spor A.Ş Gençlik ve S.K Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Furkan Akgün Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Yunus Emre Arslan Spor A.Ş Gençlik ve S.K

Nuh İlhan Spor A.Ş Gençlik ve S.K

2 Anka Okçuluk Spor Kulübü Anka Okçuluk Spor Kulübü

Reha Beşer Anka Okçuluk Spor Kulübü

Oğuzhan Yüzseven Anka Okçuluk Spor Kulübü

Efe Ahmet Karadüven Anka Okçuluk Spor Kulübü

3 Gelibolu Olimpik Spor Kulübü Gelibolu Olimpik Spor Kulübü

Beren Taşçı Gelibolu Olimpik Spor Kulübü

Göker Gür Gelibolu Olimpik Spor Kulübü

Rıza Kayra Aksoy Gelibolu Olimpik Spor Kulübü

Takim Makaralı Yay Genç Bayan

1 Muğla B.B.S.K Muğla B.B.S.K

Songül Lök Muğla B.B.S.K

Sevda Yaka Muğla B.B.S.K

Hazal Burun Muğla B.B.S.K

2 Okçular Vakfı Spor Kulübü Okçular Vakfı Spor Kulübü

Efdal Hatice Köse Okçular Vakfı Spor Kulübü

Hilal Hasoğlu Okçular Vakfı Spor Kulübü

Beyzanur Şimşek Okçular Vakfı Spor Kulübü

3 Demka Okçuluk Demka Okçuluk

Ada Dündar Demka Okçuluk

İrem Alpçetin Demka Okçuluk

Lara Atakay Demka Okçuluk

Bireysel Klasik Yay Erkek

1 M. Bilal Güneri İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

2 Doruk Ekin Esatoğlu Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü

3 Mustafa Şakir Oğuz Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü

Bireysel Klasik Yay Bayan

1 Fatma Buket Aycan İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

2 Elif Deniz Haberal İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

3 Zehra Bacaksız Anka Okçuluk Spor Kulübü

Bireysel Klasik Yay Genç Erkek

1 Efe Gürkan Maraş İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü

2 Alp Akış Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulubü

3 Musa Arzuman Okçular Vakfı Spor Kulübü

Bireysel Klasik Yay Genç Bayan

1 Şevval Yakupoğlu Okçular Vakfı Spor Kulübü

2 Gökçe Demirel Isparta Bölge Spor

3 Rabia Nilsu Eryılmaz Demka Okçuluk

Bireysel Makaralı Yay Erkek

1 Arman Javanshir Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü

2 Demir Elmaağaçlı Okçular Vakfı Spor Kulübü

3 Evren Çağıran Demka Okçuluk

Bireysel Makaralı Yay Bayan

1 Gizem Elmaağaçlı Spor A.Ş Gençlik ve S.K

2 İpek Tomruk Vedat Erbay Spor Akademisi

3 Özlem Özcan Denizli Ferdi

Bireysel Makaralı Yay Genç Erkek

1 Yakup Yıldız Ankara Atlantis Okçuluk Spor Kl.

2 Beren Taşçı Gelibolu Olimpik Spor Kulübü

3 Batuhan Akçaoğlu Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü

Bireysel Makaralı Yay Genç Bayan

1 Hazal Burun Muğla B.B.S.K

2 Sevda Yaka Muğla B.B.S.K

3 Songül Lök Muğla B.B.S.K

 




Bu haber 313 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI